Danışma Hattı
+90 224 221 38 39  |   224 220 36 73

DORA BASIM YAYIN

Yayınevimiz 1993 yılına dayanan kitabevi geçmişiyle sektöre adım atıp 2008 yılında faaliyet belgesiyle kurulmuş olup eğitim, bilim, kültür alanında 500'ü aşkın yayınıyla sektörün gelişmesinde büyük bir paya sahip markadır. DORA YAYINEVİ tarafından yayımlanan kitaplar Türkiye ve Dünya'nın bilinen üniversite kütüphanelerinin kataloglarında yer almaktadır. Ulusal dağıtım ağımız ve yayın yelpazemizin genişliği ile akedemisyenlerimiz ve öğrencilerimizin kütüphanelerinde yer almaktayız.

Yayınlarımızın önemli bir bölümünü akademik kitaplar oluşturmaktadır. Mühendislik, Veterinerlik, İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk, Fen Bilimleri, Matematik, Ziraat, Teknik Bilimler, Sosyal Bilimler, Eğitim-Psikoloji, Felsefe, Uluslararası İlişkiler alanında konusunda uzmanlaşmış bilim insanlarıyla Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden biri olmuştur.

DORA YAYINEVİ bünyesinde faaliyet gösteren Limos Yayınları çeviri romanlarıyla kültür alanında da büyük katkı sağlamaktadır.

Yarım asıra yakın faaliyet gösteren yayınevimizde her yıl onlarca yayının hayat bulduğu sektörde her zaman okuyucularımızın doğru, güncel ve yararlı bilgiye ulaşmalarını hedef edinmiştir.

360

project done

690

cups of coffee

420

branding

100

happy clients